







Men's Logo Print Hoodie Purple Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 363987 |
$149.59
Men's Logo Print Hoodie Purple Size IT 46 / UK S—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 363987 |























