






Men's Logo Print Joggers Red Size IT 44 / UK 28
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 44 / UK 28 |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 366748 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Logo Print Joggers Red Size IT 44 / UK 28—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 44 / UK 28 |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 366748 |























