







Men's Milano Crown Hoodie Grey Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60.5cm |
| SKU | 326684 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Milano Crown Hoodie Grey Size IT 52 / UK XL—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60.5cm |
| SKU | 326684 |























