









Men's Neck Logo T-Shirt Black Size IT 44 / UK XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 356880 |
$108.79
Men's Neck Logo T-Shirt Black Size IT 44 / UK XS—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 356880 |























