








Men's Plaque Logo Jeans Charcoal Size IT 48 / UK 32
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Charcoal |
| Waist | 46cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 354116 |
$68.00
Men's Plaque Logo Jeans Charcoal Size IT 48 / UK 32—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Charcoal |
| Waist | 46cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 354116 |























