







Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365680 |
$45.22
Original: $129.19
-65%Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size IT 46 / UK S—
$129.19
$45.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365680 |























