






Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 355699 |
$47.60
Men's Plaque Logo T-Shirt Black Size M—
$47.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 355699 |























