







Men's Plaque Logo T-Shirt Blue Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363746 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Men's Plaque Logo T-Shirt Blue Size IT 48 / UK M—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363746 |























