







Men's Plaque Logo T-Shirt Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367759 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Plaque Logo T-Shirt Navy Size IT 52 / UK XL—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367759 |























