






Men's Plaque Logo Trousers Navy Size S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 69cm |
| SKU | 363747 |
$108.79
Men's Plaque Logo Trousers Navy Size S—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 69cm |
| SKU | 363747 |























