







Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole under left sleeve and hole on left sleeve. |
| SKU | 363635 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole under left sleeve and hole on left sleeve. |
| SKU | 363635 |























