







Men's Richard Gere Graphic T-Shirt Grey Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 354876 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Richard Gere Graphic T-Shirt Grey Size IT 48 / UK M—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 354876 |























