







Men's Tape Logo Sweatshirt Navy Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 364434 |
$163.19
Men's Tape Logo Sweatshirt Navy Size IT 48 / UK M—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 364434 |























