







Men's Utility Logo Denim Jacket Beige Size IT 44 / XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 352893 |
$81.60
Men's Utility Logo Denim Jacket Beige Size IT 44 / XS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 352893 |























