








Men's Vintage Effect Bomber Jacket Brown Size IT 44 / XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Suede |
| Colour | Brown |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 337886 |
$271.99
Men's Vintage Effect Bomber Jacket Brown Size IT 44 / XS—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Suede |
| Colour | Brown |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 337886 |























