












Women's Cassette Intrecciato Metallic Bag Silver
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 346740 |
$356.98
Original: $1,019.95
-65%Women's Cassette Intrecciato Metallic Bag Silver—
$1,019.95
$356.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 346740 |





















