








Women's Mini Pouch Purse Grey
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 7cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 294607 |
$231.19
Women's Mini Pouch Purse Grey—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 7cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 294607 |





















