







Women's Intrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Women's Intrecciato Purse Pink—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |





















