












Women's Intrecciato Brio Loop Bag Black
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 34cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 336392 |
$299.87
Original: $856.76
-65%Women's Intrecciato Brio Loop Bag Black—
$856.76
$299.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 34cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 336392 |





















