










Women's Veneta Roma Small Handbag Black
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 341285 |
$221.33
Original: $632.37
-65%Women's Veneta Roma Small Handbag Black—
$632.37
$221.33Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 341285 |





















