















Women's Trench Coat Jacket Beige Size 44 / UK 12
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Some light marks on the front and back of item, as pictured. |
| SKU | 360587 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Women's Trench Coat Jacket Beige Size 44 / UK 12—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Some light marks on the front and back of item, as pictured. |
| SKU | 360587 |























