







Epi Leather Card Holder Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 319147 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Epi Leather Card Holder Black—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 319147 |





















