










Men's Logo Print Swim Shorts Khaki Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 323804 |
$163.19
Men's Logo Print Swim Shorts Khaki Size S—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 323804 |





















