







Men's Logo Print T-Shirt Yellow Size L
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 323685 |
$47.60
Men's Logo Print T-Shirt Yellow Size L—
$47.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 323685 |





















