









Men's Jeanclaue Windbreaker Grey Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Two tiny holes to the top layer of the fabric, rest of the item is in great condition. |
| SKU | 323683 |
$163.19
Men's Jeanclaue Windbreaker Grey Size 5 / XXL—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Two tiny holes to the top layer of the fabric, rest of the item is in great condition. |
| SKU | 323683 |





















