








Men's Girocollo Jumper Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325032 |
$156.39
Men's Girocollo Jumper Navy Size L—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325032 |





















