







Women's Spray Logo Hoodie White Size S
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 320902 |
$95.20
Women's Spray Logo Hoodie White Size S—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 320902 |





















