






Men's Amoako Boafo Oblique Leaf Short Sleeve Shirt Grey Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Silk |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Size 42 |
| SKU | 324038 |
$244.79
Men's Amoako Boafo Oblique Leaf Short Sleeve Shirt Grey Size L—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Silk |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Size 42 |
| SKU | 324038 |























