





Men's Amoako Boafo Oblique Leaf Shorts Grey Size IT 54 / UK 38
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 54 / UK 38 |
| Material | Silk |
| Colour | Grey |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 28cm |
| SKU | 324040 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's Amoako Boafo Oblique Leaf Shorts Grey Size IT 54 / UK 38—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 54 / UK 38 |
| Material | Silk |
| Colour | Grey |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 28cm |
| SKU | 324040 |























