








Men's Applique Logo Jacket Black Size IT 50 / L
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 351002 |
$171.35
Original: $489.58
-65%Men's Applique Logo Jacket Black Size IT 50 / L—
$489.58
$171.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 351002 |























