







Men's Atelier Hoodie Navy Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 368085 |
$166.59
Original: $475.98
-65%Men's Atelier Hoodie Navy Size M—
$475.98
$166.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 368085 |























