








Men's Atelier Logo Long Sleeve T-Shirt White Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 342485 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Men's Atelier Logo Long Sleeve T-Shirt White Size M—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 342485 |























