









Men's Bandana Biker Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £945.0 |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 343761 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Bandana Biker Jeans Blue Size Waist 32"—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £945.0 |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 343761 |























