








Men's Bee Embroidered Jumper Navy Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363180 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Bee Embroidered Jumper Navy Size S—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363180 |























