








Men's Bee Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365922 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Men's Bee Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365922 |























