







Men's Bleach Bandana Plaid Long Sleeve Shirt Khaki Size M
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 352798 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Men's Bleach Bandana Plaid Long Sleeve Shirt Khaki Size M—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 352798 |























