






Men's Button Down OverShirt Nude Size IT 50 / UK L
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Nude |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362092 |
Original: $183.59
-65%$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Nude |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362092 |























