








Men's Cashmere Hoodie Navy Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 360270 |
$271.99
Men's Cashmere Hoodie Navy Size XS—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 360270 |























