







Men's Caten League Patches T-Shirt Navy Size M
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 332514 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Men's Caten League Patches T-Shirt Navy Size M—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 332514 |





















