






Men's Cool Guy Jeans Black Size IT 44 / UK 28
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 44 / UK 28 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 73cm |
| Comments | Missing button on the top. |
| SKU | 330894 |
$68.00
Men's Cool Guy Jeans Black Size IT 44 / UK 28—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 44 / UK 28 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 73cm |
| Comments | Missing button on the top. |
| SKU | 330894 |





















