




Men's Cool Guy Jeans Blue Size IT 44 / UK 28
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 44 / UK 28 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 330896 |
$108.79
Men's Cool Guy Jeans Blue Size IT 44 / UK 28—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 44 / UK 28 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 330896 |





















