







Men's Logo Print T-Shirt Yellow Size L
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 332515 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Men's Logo Print T-Shirt Yellow Size L—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 332515 |





















