











Men's Graphic Print T-Shirt Red Size XL
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Minor marks as pictured. |
| SKU | 327291 |
$34.00
Men's Graphic Print T-Shirt Red Size XL—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Minor marks as pictured. |
| SKU | 327291 |





















