










Men's Plaque Logo Trousers White Size IT 48 / UK 32
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 63cm |
| Comments | item is missing fastening clasp |
| SKU | 292585 |
$34.00
Men's Plaque Logo Trousers White Size IT 48 / UK 32—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 63cm |
| Comments | item is missing fastening clasp |
| SKU | 292585 |





















