








Men's Cd Bomber Jacket Brown Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | FR 46 One small catch the the back of the item |
| SKU | 361267 |
$611.97
Men's Cd Bomber Jacket Brown Size S—
$611.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | FR 46 One small catch the the back of the item |
| SKU | 361267 |























