Men's Cd Embroidered Icon Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 333528 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Cd Embroidered Icon Polo Shirt Navy Size L—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 333528 |























