Men's Cd Embroidered Icon Sweatshirt Purple Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 309120 |
$142.79
Men's Cd Embroidered Icon Sweatshirt Purple Size XS—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 309120 |























