Men's Cd Icon Hoodie Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 360158 |
$135.65
Original: $387.58
-65%Men's Cd Icon Hoodie Black Size XS—
$387.58
$135.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 360158 |























