Men's Cd Icon Hoodie Brown Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 337324 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Men's Cd Icon Hoodie Brown Size M—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 337324 |























