Men's Cd Icon Hoodie Grey Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 334314 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Men's Cd Icon Hoodie Grey Size XS—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 334314 |























